Audi A8 W12/D3

Audi A8 [W12]/D3

14 Maj 2009, 19:03

Witam. Ze względu na moją pracę domową z matematyki i przez moją ciekawość, chciałbym się dowiedzieć ile kosztowało nowe Audi A8 w 2003 r., a ile kosztuje ten sam samochód dzisiaj? Interesuje mnie także koszt zużywających się podzespołów i kiedy się te części wymienia. Przez to, że nigdy nie miałem do czynienia z ubezpieczalnią, chciałbym znać cenę ubezpieczenia OC i AC.
Z góry dziękuję za pomoc. :wink:
Arkadius
Nowicjusz

Miejscowość: Słupsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      Jaguar