Audi C6 A6 vs BMW 5 E60 vs Mercedes E W211 DIESEL

Audi C6 A6 vs BMW 5 E60 vs Mercedes E W211 DIESEL

25 Wrz 2017, 16:13

Witam miłośników diesli :ok:
Planuje zakup autka dużego z racji mojego wzrostu i które będzie mi służyło w długie trasy. Rocznie będę pokonywał min. 20tyś/km.
Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to około 35tyś.
Otwarty jestem na inne propozycje i liczne porady.
Pozdrawiam :ok:
Cezary87
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 07 2009
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: DAF
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

Re: Audi C6 A6 vs BMW 5 E60 vs Mercedes E W211 DIESEL

25 Wrz 2017, 19:48

Tutaj za dużo miłośników diesla nie spotkasz heh :naughty: mam rozumieć że szukasz mocnego diesla czyli 3.0??? Jeżeli tak to tutaj bez dwóch zdań wybrałbym E60 że względu na jego trwałość i dobrą moc. Oczywiście żadne z tych aut nie wyjdzie tanio w utrzymaniu i naprawach.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak długo wytrzymują akumulatory w hybrydach i pojazdach elektrycznych Jak długo wytrzymują akumulatory w hybrydach i pojazdach elektrycznych
    W dyskusjach na temat ekologiczności zelektryfikowanych samochodów – hybryd i aut elektrycznych – sceptycy często powtarzają mity o małej żywotności akumulatorów trakcyjnych oraz konieczności ich ...
    SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie
    Nowa Ibiza CUPRA oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie – wspaniały design, niesamowita wydajność i nowoczesna technologia łączą się ze sobą w Nowej Ibizie CUPRA, aby stworzyć najbardziej dynamiczny projekt ...

•  
    • Drifting
      EMS Brussels
      Nadwozia sportowych samochodów
      Sobota w terenie, 43