Audi pomoc przy woborze.

11 Kwi 2010, 15:33

Witam.

Chciałbym dowiedzieć się od doświadczonych osób co sądzicie i jakie są wasze doświadczenia z Audi 80 b3/b4 z instalacja LGP. I dwa dodatkowe pytanie co uważacie o silniki 1.6 w audi 80 b3 i co lepiej wybrać audi 100C4 czy 80?

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
Tofu_88
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: wwa

11 Kwi 2010, 15:46

Użytkownik Konsar008 posiada Audi 80 B3 1,6 TD i zachwala auto jak tylko się da. Ogólnie są to świetne samochody zarówno w dieslu jak i benzynie ale są po prostu stare a żadna maszyna nie będzie działała wiecznie. Napisz jakie środki chcesz przeznaczyć na zakup auta - może zaproponujemy coś ciekawszego.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

11 Kwi 2010, 15:58

na auto chce przeznaczyć 4-5 tys i głownie interesuje mnie cos własnie z segmentu Audi. Golfy, BMW czy jakies inne auta typu Lanos,Nissan,Honda jakoś nie wchodzą w gre. Miałem kiedys juz Audi 100 i naprawde przekonałem sie do tego modelu i dlatego interesuje mnie cos z tego modelu :)
Tofu_88
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: wwa

11 Kwi 2010, 16:04

Za te pieniądze nie kupowałbym nic niemieckiego bo będą to po prostu stare tryple. W tej cenie szukałbym właśnie Lanosa albo jakiejś Astry. Na pewno nie będą to auta na tym poziomie co Audi 80 ale będą prawie o połowę młodsze. Jeśli uprzesz się na coś niemieckiego to celowałbym właśnie w Audi 80. Golf III wcale nie jest lepszy od takiego Lanosa czy Astry a BMW w tym wieku najpewniej będzie zajeżdżone przez jakiegoś młodego łebka.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin