Audi S3 - Oszust!

Audi S3 - Oszust!

09 Wrz 2018, 11:48

Uwaga na oszusta!

Audi S3
WAUB1GFF2G1062625

[link wygasł]

Według sprzedającego "pojazd jest bezwypadkowy, karoseria w pierwszym lakierze, samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego, jest jak nowy"

Świetny i kuszący opis na tyle aby wybrać się z Krakowa do Poznania i na miejscu zobaczyć samochód który wizualnie prezentuje się genialnie.

ASO jednak wyjaśniło i okazało się, że samochód przejechał po krawężniku podwoziem i uszkodzeń wizualnych nie było ale mechanicznie katastrofa.

-Samochód po niechlujnym remoncie silnika,
-Skrzynia poklejona jakimś słabo trwałym klejem (nadająca się tylko do wymiany)
-Obudowa skrzyni połamana,
-Wyciek płynu chłodzącego z pod termostatu (termostat kwalifikujący się do wymiany)
-Połamane wtyczki,
-Zderzak fatalnie pomalowany (widoczne zacieki)
-Wyciek oleju z pod górnej obudowy rozrządu,
-Wyciek ze skrzyni biegów,
-Nieprawidłowe działanie klimatyzacji.

Sprzedający oczywiście o niczym nie wiedział i jasne, że nie zgodził się na pokrycie chociaż połowy kosztów za sprawdzenie swojego szrota za 115.000 zł.
noibrtt
Obserwowany

Zdjęcia: 4

Re: Audi S3 - Oszust!

26 Wrz 2018, 12:03

Może dlatego brakuje dopisku o bezwypadkowości auta. Czy masz tą ekspertyzę ? Jakieś zdjęcia ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 40
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

28 Lut 2019, 02:17

Mam pełną ekspertyzę z ASO oraz zdjęcia.

W pierwszym zdaniu napisałem, że sprzedający opisał pojazd jako bezwypadkowy, jeśli przeoczyłeś...
noibrtt
Obserwowany

Zdjęcia: 4

28 Lut 2019, 15:38

Ok fajnie.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 40
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tory testowe Toyoty Tory testowe Toyoty
    Prototyp każdego modelu Toyoty pokonuje co najmniej milion mil, nim trafi na taśmę produkcyjną. Większość testów odbywa się na torach w Belgii, Japonii i USA. Przedstawiamy miejsca, gdzie auta Toyoty są poddawane ekstremalnym ...
    [E] Audi A6 C5 2,8 / BMW e39 528i / Lexus GS 300 mk2 / Merc E280 w210 [E] Audi A6 C5 2,8 / BMW e39 528i / Lexus GS 300 mk2 / Merc E280 w210
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - wolnossący silnik benzynowy o mocy ok. 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C5 2,8 V6 - 193KM ...

•