Aukcje poleasingowych.

Aukcje poleasingowych.

11 Lut 2012, 20:33

Witam.
Dziś, zupełnie przez przypadek, dowiedziałem się że mój wujek, który prowadzi warsztat samochodowy ma również możliwość obrotem samochodów czyli może je normalnie sprzedawać. Co z tego wynika? A to że może normalnie brać udział w Niemieckich aukcjach samochodów poleasingowych w których mogą brać udział wyłącznie firmy zajmujące się handel samochodami. Tylko teraz chciałem Was zapytać o kwestie formalne. Jak to dokładnie wygląda? Jak jest z VATem? Czy to jest np tak że on kupuje samochód bez VATu a później odsprzedaje go mi wystawiając fakturę VAT? Czy może ta cała procedura wygląda inaczej. Bardzo proszę o odpowiedź osoby która się orientuje w temacie.
Pozdrawiam.
lukpio3
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...
    Mitsubishi ASX, LANCER i COLT z instalacjami LPG Mitsubishi ASX, LANCER i COLT z instalacjami LPG
    W polskich salonach Mitsubishi Motors są już dostępne modele ASX, Lancer i Colt z instalacjami LPG z pełną gwarancją. W takie instalacje można wyposażyć zarówno nowe samochody, jak i używane modele marki Mitsubishi. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył