REKLAMA
Forum samochodów hybrydowych, elektrycznych i konwencjonalnych



Rokiko napisał(a):W wersji wypasionej będziesz miał ledy przy światłach mijania

hoderi145 napisał(a):Jeszcze na tapecie jest Kia Niro hev.


To jest dobra opcja ale z bagażnikiem tam kiepsko bo on ma prawię połowę tego co Auris w kombifranccc napisał(a):Aurisy mają takie ceny, że chyba lepiej sobie lexa ct kupić
Można znaleźć ale tu jest tak że jak toś go ma i to jeszcze z jakimś niewielkim przebiegiem to nie bardzo chce sprzedawać, a jak już to cenę ciężko negocjować.sisinho17 napisał(a):Na Twoim miejscu rozważyłbym go, jeżeli znalazłbym egzemplarz z dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym.