Auta z Niemiec.

Auta z Niemiec.

17 Gru 2008, 10:08

Witam mam do was pytanko znalazłem kilka interesujących mnie autek tyle że w Niemczech.

Oto one:
BMW
[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

HONDA Civic coupe

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Mam do was następujące pytania. Czy opłaca sie któreś autko sprowadzać? Ile kosztuje sprowadzenie takiego autko....czy trzeba opłacać jakieś dodatkowe opłaty ( cło, tłumaczenie papierów itp.)
Lukaszeq
Nowicjusz

Miejscowość: Brwinów

Re: Auta z Niemiec.

17 Gru 2008, 18:09

ja jestem za sprowadzeniem autka z niemiec, wiadomo jakie sa drogi u nas a jakie w niemczech - niebo a ziemia...(z tego co slyszałem i czytałem to nawet benzyna i oleje są u nich lepszej jakości) u nas jak kupować to tylko z pewnej reki - znajomy, rodzina itd, poza tym handlarze w Polsce lubią ujmować autom kilometry na liczniku i takie tam cuda czynić :D żeby tylko zarobić.
Opłaty w granicach 1500 z haczkiem, ale do tego po przywiezieniu furki od razu bym wymienił rozrząd i olej... :)
Sam jade w sobotę coś dla siebie przywieść ;)
kaparri
Nowicjusz

17 Gru 2008, 18:24

kolego wszystkie te bmw co pokazałes sa tanie bardzo, co za tym idzie sa to zapewne parchy
policz sobie cene auto razy euro, ktore jest juz po ok. 4,12zł i wyjdzie Ci znacznie wiecej niz mozna kupic w Polsce

ja mam na sprzedaz bmw 316 za cene 8k + opłaty do negocjacji
jakbys był zainteresowany to wiecej danych na pw :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany

Miejscowość: Bolesławiec

17 Gru 2008, 23:01

koleho ja bym był za honda bardziej solidniejsze auto
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

19 Gru 2008, 11:02

Widzę, że rozwazasz kupno BMW. Moze zainteresuj sie Volvo. Jest to ten sam segment co BMW, a na pewno jest bardziej bezpiecznym samochodem. Widzialem w necie kilkanascie dobrych ofert na różne modele Volvo, wiec pewnie Ty tez cos znajdziesz dla siebie.
ziomal123
Nowicjusz

19 Gru 2008, 13:52

o tutaj kolega wyzej ma bardzo dobry pomysła sam mam volvo s40 i nie narzekam a kofort jazdy i bezpieczenstwo jest super napewno sie nie zawiedziesz na tej marce tez polecam
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

• Re: Auta z Niemiec.

19 Gru 2008, 18:14

Ale BMW jest niemieckie, więc się nie psuje 8)
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

22 Gru 2008, 11:13

Ale Volvo S40 jest strasznie drogie a mi chodzi o autko jakieś tanie. To będzie mój pierwszy samochód i nie chce mieć jakiejś limuzyny. 8)
    Mam zamiar sobie kupić autko na wiosne lub lato przyszłego roku...
    Lukaszeq
    Nowicjusz

23 Gru 2008, 14:09

Aż limuzyna? To po prostu jest auto klasy średniej premium, i myślę że będzie ci bardziej pasowalo niż jakieś samochody z nizszej polki. A w zakupie wcale nie jest jakos kosmicznie drogie – zgadzam się zaplacisz ciut więcej ale samochód na dluzej będzie.
    wokus
    Nowicjusz

24 Gru 2008, 09:17

A taka średnia cena Volvo S40 jak może się ustawiać??

znalazłem kilka ogłoszen Volvo...zerknijcie czy aby nie za tanie...

[link wygasł]

[link wygasł]

Więcej niż 11 tyś to raczej nie dam bo nie mam i raczej nie uzbieram... :)

I jeszcze jedno na co zwrócić uwagę przy oględzinach auta ?? W jakie miejsca zajrzeć...itp.
    Lukaszeq
    Nowicjusz

24 Gru 2008, 12:49

kolego szukaj tera w Polsce auta
    euro jest drogie, kupisz auto i wyjdzie Cie drozej jak w Polsce, a nie koniecznie lepiej :)
    pzdr
    Pawlo
    Zaawansowany

Miejscowość: Bolesławiec

25 Gru 2008, 18:59

tak wiem ze euro jest droższe ale myślałem ze jak autko z niemiec sprowadze to się jakoś opłaci bo tam są równiejsze drogi i może niebędzie miało tak powybijanych niektórych cześci
    Lukaszeq
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył