Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 16:27

Witam wszystkich!!!
Przeglądam te forum od dłuższego czasu bo planuje wymienić swoje wysłużone Toledo 2 1.8 20V na coś nowszego, i zwracam się do was z prośbą o delikatna podpowiedz... Potrzebuje samochodu mniej więcej o tych samych gabarytach ;) Zakup planuje gdzieś na lipiec ale już powoli wole się wszystkiego dopytać ;) żeby później nie kombinować i mieć od razu jakąś listę przygotowana.
Na ta chwile nie mam w głowie jednego konkretnego modelu (już tyle się tu naczytałem ze burdel się zrobił w głowie ;) )
Użytkowanie mojego auta wygląda mniej więcej tak:
- rocznie tak z jakieś 15 tys.
- do pracy 50km w jedna mańkę (i to tylko 2 tyg w miesiącu... nieraz wyskoczy więcej)
- raczej benzyna bo diesla chyba mi się nie opłaca (a o hybrydzie nie mam na razie raczej co myśleć), LPG może ale to nie musi być warunek...
- może być kombi... mi to nie przeszkadza...
To chyba tak w skrócie na razie tyle (jak trzeba coś więcej to dopisze)...
Pozdrawiam i czekam na pomoc od was... Dzięki!!!
Jak źle coś napisałem albo nie tu gdzie trzeba to przepraszam....
ada6666
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo 1M
Silnik: 1.8 v20 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 19:35

Biorąc pod uwagę to co napisałeś ja bym się zastanowił nad Hondą Civic IX z silnikiem 1.8 VTEC. W podanym budżecie można już coś fajnego wyrwać. Pytanie czy takie auto Ci się podoba?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 19:59

musiał bym popatrzeć na żywo jak to wygląda bo szczerze na razie widziałem tylko krótkie a tam za mało miejsca ;) będę jeździł i na pewno sprawdzał to co zostanie mi polecone (ale już z gotowa lista) i wtedy zadecyduje co i jakie ;) dzięki za info
ada6666
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo 1M
Silnik: 1.8 v20 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Structural Blue Edition Lexus LC Structural Blue Edition
    Limitowana wersja Structural Blue Edition, pokazana w 2017 roku, to najciekawsza odsłona Lexusa LC. Sekretem tej wyjątkowej edycji specjalnej jest niebieski lakier Structural Blue, inspirowany barwą tropikalnego motyla Morpho ...
    Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie? Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie?
    Na wakacyjne wyjazdy właściciele psów często zabierają swoje czworonogi. I chociaż w domu mogą być ich najlepszymi towarzyszami, to w podróży źle przewożony pies może stanowić zagrożenie dla siebie samego, kierowcy ...

•