Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 16:27

Witam wszystkich!!!
Przeglądam te forum od dłuższego czasu bo planuje wymienić swoje wysłużone Toledo 2 1.8 20V na coś nowszego, i zwracam się do was z prośbą o delikatna podpowiedz... Potrzebuje samochodu mniej więcej o tych samych gabarytach ;) Zakup planuje gdzieś na lipiec ale już powoli wole się wszystkiego dopytać ;) żeby później nie kombinować i mieć od razu jakąś listę przygotowana.
Na ta chwile nie mam w głowie jednego konkretnego modelu (już tyle się tu naczytałem ze burdel się zrobił w głowie ;) )
Użytkowanie mojego auta wygląda mniej więcej tak:
- rocznie tak z jakieś 15 tys.
- do pracy 50km w jedna mańkę (i to tylko 2 tyg w miesiącu... nieraz wyskoczy więcej)
- raczej benzyna bo diesla chyba mi się nie opłaca (a o hybrydzie nie mam na razie raczej co myśleć), LPG może ale to nie musi być warunek...
- może być kombi... mi to nie przeszkadza...
To chyba tak w skrócie na razie tyle (jak trzeba coś więcej to dopisze)...
Pozdrawiam i czekam na pomoc od was... Dzięki!!!
Jak źle coś napisałem albo nie tu gdzie trzeba to przepraszam....
ada6666
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo 1M
Silnik: 1.8 v20 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 19:35

Biorąc pod uwagę to co napisałeś ja bym się zastanowił nad Hondą Civic IX z silnikiem 1.8 VTEC. W podanym budżecie można już coś fajnego wyrwać. Pytanie czy takie auto Ci się podoba?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Autko +-40 tyś (może da się podciągnąć do 50 tyś ;) )

16 Maj 2019, 19:59

musiał bym popatrzeć na żywo jak to wygląda bo szczerze na razie widziałem tylko krótkie a tam za mało miejsca ;) będę jeździł i na pewno sprawdzał to co zostanie mi polecone (ale już z gotowa lista) i wtedy zadecyduje co i jakie ;) dzięki za info
ada6666
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo 1M
Silnik: 1.8 v20 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy
    Wiosna to czas, kiedy kierowcy są szczególnie narażeni na oślepiające działanie promieni słonecznych. Najlepiej ochronią nas przed nimi właściwie dobrane okulary przeciwsłoneczne. Badania wykazały, że używanie takich ...
    Manewr skrętu na skrzyżowaniu Manewr skrętu na skrzyżowaniu
    Manewr skrętu – kierowcy często nieprawidłowo wykonują ten manewr, nie dostosowują prędkości, nie biorą pod uwagę warunków pogodowych i zapominają o zatrzymaniu się, gdy skręt jest warunkowy. "Po pierwsze, przed ...

•