Autko 5-6k dobrze wyposazone

Re: Autko 5-6k dobrze wyposazone

25 Mar 2014, 21:25

No ona wygląda najlepiej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

25 Mar 2014, 22:04

stawiam na leganze, i czekam na info odnośnie tej z debicy , a jeszcze jedno- civic 6 np [link wygasł] ? warto civica' jako ewentualność
edie
Początkujący

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 12 04 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: BMW e36
Silnik: 1.8
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

25 Mar 2014, 22:07

Zdecydowanie za tani.
Koniu
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

25 Mar 2014, 22:11

Heh bo jak leganza nie wypali to już nie wiem, no nic trudno szukam dalej, jak ktos ma jakis link do jakiegoś fajnego autaka ( passat golf , możne prelude)to możecie podrzucic, ta prelude mnie strasznie meczy... :P
edie
Początkujący

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 12 04 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: BMW e36
Silnik: 1.8
Typ: Kabriolet

26 Mar 2014, 07:13

Zobacz na te linki:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

26 Mar 2014, 08:55

Laguna ładna i czysta. Z tego co zauważyłem ,to chyba ma obszytą kierownicę.
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M1 Hommage 2008 BMW M1 Hommage 2008
    Koncept zbudowany w celu uczczenia dwóch protoplastów: BMW M1 (1978) oraz BMW Turbo (1972). BMW M1 Hommage potwierdza zatem przywiązanie marki do historii i demonstruje sposób, w jaki dziedzictwo BMW ...
    Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...

• Re: Autko 5-6k dobrze wyposazone

26 Mar 2014, 13:38

Szyba czołowa rozbita, hamulce tył wymienione, przód tarcze tak biją, że hamując z 80 km/h miałem strach w oczach, progi ruda bierze, podłoga zakonserwowana, ładna. Silnik w kondycji powiedziałbym przeciętnej, mój passat B3, którym tam pojechałem (90 koni po remoncie) jak się do niego przesiadłem od dołu znacznie lepiej ciągnie oczywiście na LPG, ale już od 3 tyś obr. szła nawet nie tak źle, w tej leganzie może instalacja jest do podregulowania bo gość mówił, że pali koło 12 litrów średnio, Nubira służbowa paliła mi mniej. Poza tym silnik czysty, ładnie pracuje, cicho ale wydaje mi się słabawy, więcej jak 100 km/h nim nie jechałem bo przeraziły mnie te hamulce. Środek ładny i zadbany, nie działa zmiana kierunku nawiewu, trzeba by posprawdzać wężyki podciśnieniowe, bo sterowanie wszystko jest podciśnieniowe, może wąż od kolektora pęknięty, tak jak miałem w Nubirze.
    Lakier generalnie zadbany, tu i tam jakieś ryski, bez wgniotek czy poważniejszych otarć.
    Klima nie działa, do nabicia podobno, a po przeglądnięciu kabli od sprężarki okazuje się, że odłączona z niewiadomych przyczyn. Biegi tak jakoś po skosie wchodziły ale lekko i płynnie. Nie dodzwoniłem się do Ciebie a wiadomości o SMS już nie odczytałem bo nie było mnie w domu od rana.
    Poza tym zawias cichutki, bez luzów i stuków. Nowe zimowe opony (nówki!). Na pytanie o cenę powiedział że opuści 50 zł :D
    Decyzja należy do Ciebie, jak dla mnie jest w przeciętnym stanie. Tarcze niby do przetoczenia mają być ale jak je tak wzrokowo obejrzałem to nie bardzo jest co toczyć, za cienkie.
    Pozdrawiam.

Cordoba z linku nie ma 85 KM tylko 75.
    Oglądałem jeszcze dla Ciebie Octavię tam niedaleko stała od tego gościa, silnik 1.6 101 KM bez LPG blacharka piękna, skrzynia ładnie pracowała, akumulator też nówka, sam silnik suchutki, cicho pracował, ale chyba krokowiec do wymiany był bo nie chciała za bardzo spadać z obrotów. Poza tym jak się nią przejechałem to okazało się, że albo ktoś coś robił przy wysprzęgliku i jest nie odpowietrzony albo sprzęgło jest do wymiany bo brało na samej górze praktycznie. Cena 5500 do negocjacji. Środek również czysty, przebieg 276 tyś, po wnętrzu sądzę że oryginalny, 99r.
    "... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
    stasiowski121
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
    Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
    Silnik: 2.5 TDI AXG
    Paliwo: Diesel
    Typ: Van

26 Mar 2014, 15:16

To jeżeli Octavia jest w dobrym stanie to można by się nią zainteresować :) Tylko LPG trzeba wsadzić bo silnik pali jak smok.
    Koniu
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005