Autko dla dziewczyny - 12tys. PLN

08 Cze 2022, 10:49

Kao napisał(a):jak ktoś jest masochistą i samobójca to pewnie ze można

franccc napisał(a):Aygo na ekspresówkę. Poza tym co to za "wspolczesne" auto jak za 11k kupisz 2006-8? Do tego bez obrotomierza

Powiem wam, że się oboje mylicie. Jak nigdy tym nie jeździliście, to możecie mieć faktycznie takie odczucie. Sam osobiście mam teraz to autko jako zastępcze i sam się nie spodziewałem. Po mieście idealne, autostradą też jeżdżę do Krakowa i wcale nie ma źle. 120km/h dwupsamówką czy autostradą jedzie się elegancko. I co lepsze - wygodnie, a ja do szczupłych nie należę...Gdybym miał kupować autko do jazdy po mieście i sporadycznie na dwupasmówki, to myślę, że głęboko bym się teraz zastanowił. A obrotomierz? Do czego jest ci potrzebny podczas normalnej jazdy po mieście czy autostradzie? Ja ze swojej strony Aygo polecam jak najbardziej. Mnie sie tym jeździ naprawdę dobrze.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

08 Cze 2022, 11:06

Jeździłem dużo bliźniakiem, 107, dziękuję, nie wydam na to swoich pieniędzy.
Już nie mówiąc, że na odcinkach 3-4 km po Krakowie w zimie potrafiło 9/100 spalić. Tyle samo co mój diesel 2.0/150 w kombiaku 4.8 długości :mrgreen: "Wygody" szerzej nie skomentuję, dowiedziałem się o istnieniu masy nierówności na stałych trasach
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2388
Przebieg/rok: >50tys. km

08 Cze 2022, 11:53

To chyba albo -10 i korki albo auto niesprawne, max 7/100 spali
Śmigałem Fiatem SC 1.1 dłuugi czas, wszystko można było mu zarzucić ale spalanie? na pełnym baku po mieście ponad miesiąc można było śmigać.
Pali tyle co nic, no chyba że ktoś dusi ten maleńki silnik na autostradzie, ale w mieście to spalanie jak w skuterze.
Także bez przesady auto które waży 800 kg i ma litrowy silnik dużo palić nie będzie.

Natomiast kto szuka wygody w takim aucie? To tak jakby w kawalerce szukać przestronnego salonu.
Edquar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 208
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...