Autko do 40 tys, czysty polot, nie mam ukierunkowania

Autko do 40 tys, czysty polot, nie mam ukierunkowania

22 Lip 2012, 21:45

Witam serdecznie.

Jestem pracownikiem jednej z największych firm typu ''autokomis'' w Warszawie.
Jeżdżę codziennie dużą liczbą aut.

Przyszła i na mnie kolej, odstawiam swoje wysłużone Volvo C70 z silnikiem 2,0T i szukam czegoś innego.
A, jak w powiedzeniu ''Szewc w dziurawych butach chodzi'' nie mam zielonego pojęcia co wybrać.
Mogę wydać do 40 tys, ale mogę również wydać i 20 tys i resztę zostawić na jakieś przeróbki.

Myślałem nad BMW E60, Volkswagenie Passacie (VI GEN - i tylko ze skrzynią w DSG), Hondzie Civic Ufo, lub Type-r, Citroenem C4, Audi A4 B7 (2004-....) może jakać C klassa, albo starsza S.... no i sam nie wiem co wybrać.
Jednego dnia chce coś co ma 300 koni, a drugiego myślę nad 1.6 Diesel.
Złoty środek będzie pomiędzy mocą a ekonomią.
Wiem, że jestem wymagający, ale przez tę pracę (uwierzcie mi) jest ogromnie ciężko znaleźć swoje auto.

Czekam na pomocnych i szczerych.
iMaks
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...
    [D] Audi 80 B4 2,0E / BMW 318i e36 / Merc C 180 w202 / Saab 900 II 2,0 [D] Audi 80 B4 2,0E / BMW 318i e36 / Merc C 180 w202 / Saab 900 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1994 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi 80 B4 2,0E - 115KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50