AUTKO DO 4TYS

AUTKO DO 4TYS

01 Wrz 2013, 18:36

Witam,
w październiku zamierzam kupić swoje pierwsze auto przy czym mam zamiar na nie poświęcić około 4tys. Na zakup zdecydowałam sie ponieważ od października zaczynam studia i będę musiała dojeżdżać dwa razy w miesiącu 40km. Auto będzie musiało kursować dokładnie 4 razy w miesiącu po 80km . Interesuje mnie auto przede wszystkim mało palące i z niedrogimi częściami. Zastanawiam się nad punto/matiz choć może macie inne propozycje. Z góry dziękuje!
Gemmei
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: AUTKO DO 4TYS

01 Wrz 2013, 18:48

To ja Ci polecam Astre F 1.6 8v z gazem. Tanie części dobre silniki i jest czym przycisnać w razie czego.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

Re: AUTKO DO 4TYS

02 Wrz 2013, 06:07

Punto i Matiz to dobra opcja,w przypadku Punto silnik minimum 1.2 75KM.
Z innych aut to może Hyundai Accent?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light