Autko do 8-10 tys

Re: Autko do 8-10 tys

13 Maj 2010, 06:25

Ja także jestem przeciwny kupowaniu aut z których chciał ktoś na siłę zrobic "sportówkę" ale pod maską było 60KM... Najczęściej za wyglądem idzie styl jazdy,a przy takim silniczku to niestety ścigac się z pod świateł ciężko więc... pedał w podłodze..!
Niestety jak kupisz takie auto,to już nikomu normalnemu go potem nie opchniesz...
Ja bym szukał auta bez uatrakcyjnień.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Autko do 8-10 tys

13 Maj 2010, 10:33

Kupowanie jakiegoś CC stanowczo odpada.
Później będę kombinował żeby to sprzedać i w ogóle.
Chcę odrazu kupić jakieś autko na więcej niż rok. Nie jest powiedziane że od początku będe szalał bo każdym autem z moich wymagań można się podszkolić.

Dzieki za informacje.
Temat może zostac zamknięty
Pozdrawiam :wink:
krzychu43
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Sacz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze
    Możliwość swobodnego poruszania jest fundamentem wolności i niezależności. Od najmłodszych lat szukamy rozwiązań, które zwiększają naszą mobilność. Na początku uczymy się poruszania i korzystania z dostępnych środków ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005