Autko do ok +- 20.000 zł

Autko do ok +- 20.000 zł

22 Maj 2009, 11:34

Witam wszystkich nadszedł dzień aby pomysleć nad zmianą. Auto typowo do miasta (dojazd do pracy) czyli napewno benzyna. Nie duże dlatego na oku mam Nissana Almerę N16, rocznik: 2003, 5 drzwi, 1.5 w benzynie po FL (z wyświetlaczem po środku i mocniejszym silnikiem niż przed FL)
oraz Skodę Fabię w Kombiku (taki miejski mały kombi) - tu niestety nie mam pojęcia jaki rocznik szukać.
O Almerze się troche naczytałem ogólnie jest to model polecany, choć już nie tak bezawaryjny jak wersja N15 - trzeba dobrze trafić.
Co możecie powiedzieć o tych dwóch samochodach, koszty ekspoatacji (wiadomo większe będą w Almerze ale jak to sie ma w Skodzie?), jak jest z rudą (Almerę troche lubi dlatego trzeba by zaraz zakonserwować).
Jaki silnik polecacie do Skody (1.4 czy większy?)
Splanie w Almerze jest ok 8-9l po mieście - chociaż i z tym bywa różnie, zalezy od nogi :razz: - jak to jest w Skodzie?
Może jeszcze cos doradzicie z dobrych autek
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Maj 26, 2009 09:18 ]
Czyli nikt mi nie pomoże :wink:
skawin
Nowicjusz

Miejscowość: G.Sląsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009