Autko rodzinne do 35000 max.

Autko rodzinne do 35000 max.

04 Mar 2014, 07:52

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy wiec prosze o trochę cierpliwosci ;p
Poszukuję z żoną samochodu do 35000max., w kombi poniewaz nie długo mały przyjdzie na swiat :D i szukamy autka wszechstronnego, z duzym bagaznikiem, z trwała jednostka napedowa, masywnym zawieszeniem jak na nasze Polskie drogi i coz jeszcze mozna dodac i zeby nie był kolosalny w eksploatacji ;) moze byc diesel moze byc benzynka z ewentualnym gazem.
Pytam się wiec Was drodzy forumowicze poniewaz na codzien jezdzicie roznorodnymi samochodami i chcałbym sie dowiedziec od włascicieli roznych opini. za co oczywiscie bede bardzo wdzieczny. Chciałbym rowniez dodac ze interesuje mnie kilka modeli Audi A4 B7, Skoda Octavia II, BMW E91, Ford Focus II FL oraz co mojej zonie szczegolnie sie spodobało i nie ukrywam ze mi tez to Mazda 6 po 2008r. Opinie ma całkiem niezłe, ale wolę Was podpytać drodzy forumowicze, czego miałbym unikac w poszczegolnych markach, jaki silnik szukac i jakie sa ewentualne koszty serwisowania. Pozdrawiam.
adasm112
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 11 1991
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Bora
Silnik: 1.6 SR
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka
    Rodzina modeli T5 marki Volkswagen Samochody Użytkowe obejmuje wiele zróżnicowanych wersji wyposażonych w mocne i jednocześnie oszczędne silniki wysokoprężne z systemem wtrysku Common Rail. Dostępny jako opcja pakiet ...
    [B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4 [B] Corsa C 1,2 / Clio II 1,4 / Yaris I 1,0 / Polo III 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 70KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa C 1,2 - 75KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI