Autko tanie, tylko do 3 tyś

Autko tanie, tylko do 3 tyś

02 Wrz 2009, 18:53

Witam,
Chciałabym kupić autko, niestety jestem studentką i moje fundusze nie są zbyt duże;/
Interesuje mnie auto w miarę ekonomiczne, miejskie, do około 3 tyś. Kompletnie się nie znam niestety na samochodach, więc dobrze by było gdyby to auto było na miarę ceny bezawaryjne.
Polecono mi mazde 121 w gazie, co o tym sądzicie?
Będę wdzięczna za każdą rade;)
innsonolita
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

02 Wrz 2009, 18:55

Po co zakładasz identyczny temat jak klika niżej?nikt ci nic innego nie powie przeciez.
rustin
Aktywny

Auto: Mondeo MK3

02 Wrz 2009, 19:09

Dokladnie,ten temat byl przerabiany na ostatnich dniach
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
    SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...
    Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012 Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012
    Czytelnicy czołowego magazynu konsumenckiego w Niemczech "Guter Rat" oraz "SUPERillu" wybrali trzy modele samochodów, które stanowią najbardziej rozsądny wybór spośród bardzo szerokiej oferty produktowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda