Autko z Niemiec

Autko z Niemiec

10 Paź 2011, 12:04

Witam!
Problem standardowy. Mam na wydanie 21tys.Chce w tej kwocie kupić auto, opłacić itp.Rozważam instalacje gazową, ale tylko przy mocniejszym silniku(wiadomo z baku będzie ciągnął, a benzynka w góre). instalka gazowa też uszczupli mój budżet. Poszukuje Hatchback'a lub sedana. Ilość drzwi bez znaczenia. Tylko i wyłącznie benzyna, poj. 1.6-2.0 Moc. 100-150 kucy.
Audi ,BMW, Merc , Lexus odpadają bo to nie moje klimaty. Od francuzów też chce narazie odpocząć.
Oklepaniec Golf też nie jest mym marzeniem :)

Ostatnio miałem propozycje: MAzda 6 2.0 tylko wiem, że tak pojawia się ruda a tego się boje.
Podoba mi się Leon. tylko ta mała gama silników. 1.6 16v 105km i 1.8 20v 125km by się nie dawało.

Czekam na wasze zdanie.
bartekwml
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...
    Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11