Auto 10 tys max

10 Lut 2012, 08:21

Jeżeli chodzi o awaryjność stoją na podobnym poziomie, czyli na niskim to są stare dobre japończyki.
Ale wydaje mi się że accorda będzie Ci łatwiej kupić w dobrym stanie niż civica ponieważ civiv bardziej popularny u młodzieży która kupuje go na 1sze auto i większość go zajeżdża.
Z jakiej okolicy jesteś to się czegoś ciekawego poszuka?
MotoOn92
Początkujący
 
Posty: 127
Prawo jazdy: 16 12 1992
Auto: BMW e38 4.4

10 Lut 2012, 12:55

Ale też i wybór masz większy skoro Civic-ów jest tak dużo. Z accordem może być problem,nie wspominając już o większych opłatach OC itd. Dobrze się nad tym zastanów.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa

12 Lut 2012, 15:04

mam 3 faworytow audi a4 bmw e36 i vectra b kolejnosc nieprzypadkowa :)

teraz pytanie znajdzie sie cos do 10 kafli .

MotoOn92 Dolnoslaskie Wroclaw 8)
bigtaste
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: brak!

12 Lut 2012, 20:10

Z tych trzech brał bym opla. Audi może być zajechane za tą kwotę, o BMW się nie wypowiem bo nie mam o tej marce pojęcia. :D
Opla kupisz tak za 7-8tys i 2 tys na ewentualne poprawki.
ziom1993
Początkujący
 
Posty: 56
Miejscowość: D-ca
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Renault Clio 1,2 Energy TCe o mocy 120 KM
    Samochód Renault Clio wyposażony jest standardowo w silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra o mocy 120 KM. W tym przypadku średnie spalanie według danych producenta wynosi 5,3 litra na 100 km, a przyspieszenie do "setki" ...