Auto 10000zł

Auto 10000zł

17 Lip 2016, 11:33

Witam, wiem że już wszystkim zdążyło zbrzydnieć temat auta do 10000zł no ale jednak nie mam wyboru bo telefon średnio chcę współpracować z zmiana stron na przeglądarce. Dochodząc do sedna, poszukuje auta do 9,10 tysięcy. Pojemność do 2.0, benzyna i gaz, coupe lub sedan, mało awaryjny i nie za stary, fajnie jakby był duży i miał w miarę świeży wygląd. Jazda po mieście miesięcznie koło 600km. Jestem z Trójmiasta no i będzie to 1 wóz. Dzięki wszystkim za podesłane auta. Pozdrawiam! :ok:
Nudzimisiexd
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem
    Debiut nowego BMW M3 Limuzyna oraz nowego BMW M4 Coupe zwiastuje wejście na rynek nowej generacji samochodów sportowych o wysokich osiągach, stworzonych przez BMW M GmgH, a także oznacza zaszczepienie filozofii BMW ...
    ART DRIVE! Kolekcja BMW Art Car 1975-2010 ART DRIVE! Kolekcja BMW Art Car 1975-2010
    Instytut Sztuki Współczesnej (ICA) we współpracy z BMW, Burmistrzem Miasta Londyn oraz organizatorami London 2012 Festival na dwa tygodnie przejmuje kontrolę nad parkingiem w Shoreditch, aby w dniach od 21 lipca ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Panda Cross
      Mercedes-Benz W120, tył
      Chevrolet Camaro SS, logo na błotniku
      Chevrolet Corvette 4x4, VTG Team, nr startowy 77