Auto 6/7 tys

Auto 6/7 tys

20 Lut 2016, 00:34

Witam. Jako, że za jakieś pół roku będę się wyprowadzał na studia potrzebuje nowego auta ponieważ moja 20 letnia vectra już przerdzewiała i wypadało by zmienić auto na ciut nowsze. Od auta wymagam tego by dowiózł mnie z punktu A do punktu B. Przynajmniej raz albo dwa razy chciałbym wracać do domu (studia oddalone o +/- 500 km) więc nie chcę jakiejś corsy którą bałbym się wybrać w dłuższą podróż.

Aktualnie na oku mam Renault megane 2004 hatchback. Tylko czytam, że auto awaryjne. Dlatego zdaję się na Was z nadzieją, że coś polecicie dobrego. Bardziej bym preferował benzynę w ostateczności diesla. O gazie nie chcę słyszeć ;>

Pozdrawiam
karpato
Obserwowany

Auto: Opel Vectra B

Re: Auto 6/7 tys

20 Lut 2016, 12:21

Megane sobie odpuść bo własnie awaryjne jak piszesz no i nie w tym budżecie.

Dlaczego nie chcesz lpg?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009 / relacja AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009 / relacja
    W dniach 9 -11 października 2009 odbyła się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych i Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSALON/AUTOSERWIS. Ofertę branży samochodowej zaprezentowało ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Kaskader na motorze omija leżącego człowieka
      Honda CRX Del Sol
      Opel Combo, prezentacja
      Volkswagen Golf IV