Auto 7,5k - 8k

Re: Auto 7,5k - 8k

27 Kwi 2016, 20:16

Ogłoszenie już nieaktualne,pewnie łyknął jakiś handlarz,podpicuje trochę i puści dalej ale sam sobie odpowiedż na pytanie czy warto skoro zadbane Focusy z tego roku stoją ponad dwa razy drożej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

27 Kwi 2016, 20:25

No wiem, to co bym musiał włożyć w niego to za tyle samo kupie innego w którym nie będę musiał tyle robić :)
patryezz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 03 2015
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Aktualnie nie mam
Skrzynia biegów: Manualna

27 Kwi 2016, 20:37

Kupisz dołożysz i niewiadomo czy na tym się skończy..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio