Auto 7-osobowe fabrycznie, 5-osobowe praktycznie

Auto 7-osobowe fabrycznie, 5-osobowe praktycznie

09 Lut 2017, 01:39

Servus Wszystkim,

pytanie chciałbym skierować głównie do osób posiadających auta z trzecim rzędem siedzeń. Planuję zakup takiego dużego SUVa ew. VANa (jak zwał).

Problem w tym,że będe sporadycznie używał tego rzędu zatem bedzie on głównie złożony i tutaj moje zasadnicze pytanie.

Jak mocno niszczą się te siedzenia jeśli są długi czas złożone a co gorsza będą przeze mnie obciążane workami 25kg, wiadrami etc.

Czy w takim przypadku koniecznie je wymontować czy raczej nie odczują one tej katorgi , wiadomo w granicach dopuszczalnych obciążeń 

Dzięki !
~szerokiej ... wyobraźni~
Snayper_0-0_
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

Re: Auto 7-osobowe fabrycznie, 5-osobowe praktycznie

30 Wrz 2019, 10:50

Będą się niszczyć, to nieuniknione. Ja posiadam aktualnie C4 grand picasso i 3 rząd siedzeń zabezpieczyłem prostym sposobem. Wyciąłem z dykty taką półkę bo nie wiem jak to fachowo nazwać, okleiłem kawałkiem wykładziny, który mi został po remoncie i położyłem w bagażniku, chroni to siedzenia przed brudem i innymi uszkodzeniami. Jak trzeba przewieść 7 osób tylko wyjmuję tą płytę i gotowe.
mrpiom
Obserwowany

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

•