Auto chce kupic ale jakie?

auto chce kupic ale jakie?

21 Lut 2008, 10:28

chce kupic opla zafire 7 os lub kia carens kombi 2 tylko dti mnie interesuje, co wybrac tylko do 30 tys zl
szachciok
Nowicjusz

Re: Re: Re: auto chce kupic ale jakie

21 Lut 2008, 11:30

osobiście bardziej podoba mi się kia carens , ale nie wiem jak jest z jej awaryjnością przecież to tylko kia
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

auto chce kupic ale jakie

21 Lut 2008, 21:36

Nie ma się co zastanawiać, bierz Zafirę. Nie ma porównania z Kią. Tym bardziej pod względem awaryjności.
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń

Re: auto chce kupic ale jakie?

24 Lut 2008, 00:53

tak kolega ma racje nie biez kii to bardzo awaryjne auto opelkiem jezdzilem i berdzo fajne auto pod wzgledem jazdy i z tego co wiem to malo awaryjne a napewno mniej niz kia pozdrawiam
kamil3475
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005