Auto dla kobiety, do 30 tyś.

Auto dla kobiety, do 30 tyś.

01 Paź 2008, 20:05

Witam wszystkich forumowiczów! Ostatnio zastanawiam się nad kupnem samochodu dla mojej lepszej połówki. Samochód nie może być zbyt duży, musi być oszczędny w miarę bezawaryjny i oczywiście piękny :) Moje fundusze to 30 tysięcy zł.

W tym miejscu należałoby wspomnieć, że moje kontakty z samochodami ograniczają się jedynie do jazdy. Kompletnie się na tym nie znam.

Na razie w oko wpadła mi mazda 2. Interesuję się rocznikami od 2005, w przypadku mazdy 2 od 2007 (nowa wersja) Czy za 30 tys. kupi się taką mazdę w dobrym stanie? Co sądzicie o tym samochodzie? Być może warto się zastanowić nad poprzednią generacją?

Może macie jakieś inne propozycje?
chaluga
Nowicjusz

Re: Re: Auto dla kobiety, do 30 tys.

01 Paź 2008, 22:40

Kupisz nawet Mazdę 3. Piekne są auta francuskie. Tylko czy są trwałe? ryzyko. np. nowe Renault Clio jest rewelacyjne. Przeciwnicy tego auta powiedzą, że to francuz i koniec, będzie awaryjny. Wszak i tak Renault spośród francuskich autek wypada najlepiej.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Auto dla kobiety, do 30 tyś.

02 Paź 2008, 11:02

Pod jakim względem najlepiej? Na pewno nie pod względem (bez)awaryjności.

Mazda jak najbardziej będzie dobrym wyborem. Jeżeli ważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo i bezawaryjność to nie patrz za bardzo na wygląd. Na pewno sprawdzi się również jakiś inny japoński np. Yaris. Niemieckie samochody również nie powinny sprawić zawodu - Polo.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma Podróż Volkswagenem, którego jeszcze nie ma
    Fabryka Volkswagena w Wolfsburgu, dział rozwoju technicznego, hala 70 – wjeżdża Golf. W hali nie ma okien, a mimo to samochód porusza się po oświetlonych słońcem ulicach. Tylko że tutaj nic nie jest prawdziwe, ...
    Volkswagen Beetle Cabriolet Volkswagen Beetle Cabriolet
    VW Beetle Cabriolet to kontynuacja wyjątkowej historii samochodu po zaprezentowanym po raz pierwszy w 1949 roku Garbusie Cabriolet (typ 15) i New Beetle Cabriolet z 2002 roku. Obecny Beetle Cabriolet jest trzecią generacją ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Jaguar