Auto dla mnie ;)

Re: Auto dla mnie ;)

30 Cze 2010, 13:09

Ha...!
Właśnie ekonomia tego wolnossącego 1,9d -70KM,to jego zaleta !!! :smile: Na pewno pali mniej niż Twoje Toledo.W mieście dochodzi do 6l,a na trasie spokojnie schodzi poniżej 5l...
Poza tym auto jest wyposażone w tylną belkę skrętną !!!
Akurat w przypadku 306-tki warto upierac się przy jak najnowszym roczniku.Dlaczego? Dlatego,że w przypadku tego modelu co roku dokładano wyposażenie ! Jak dla Ciebie to musowo autko ze wspomaganiem... :smile: Zawieszenie należy do dosyc komfortowych,a ogólna trwałośc jest na bardzo dobrym poziomie.Może ktoś się ze mną nie zgodzi...ale porównałbym spokojnie to auto,do równoletniego Golfa III. :wink:
Godny uwagi jest taże TD -ponad 90KM ale zaznaczam,że bez turbo przejedzie więcej. O ile pamiętam,to po 99 roku ,w tych autach pojawił się nawet nowoczesny diesel HDI.
Jak na mój gust to auto nie powala na kolana ale i też nie straszy na ulicy bo ma ponadczasową bryłę.
Zadbany egzemplarz posłuży długo,elektroniki (jako takiej) nie posiada z wyjątkiem HDI,która ma zasilanie CR. :smile:
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

30 Cze 2010, 16:33

artur73 napisał(a):Poza tym auto jest wyposażone w tylną belkę skrętną !!!

Tak jak każdy pierwszy lepszy dupowóz, nie wiem czym się tu jarać.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

01 Lip 2010, 07:41

Jarac..?
Podkreślam to,gdyż także jak przy Saxo element w perspektywie do regeneracji.

A poza tym... lepiej napisac coś co ma treśc i wnosi jakąś podpowiedz dla dziewczyny,niż szukac do czego by się tu przypie.... w cudzym poście.
Lepiej przeczytaj wszystko od pierwszej strony,a pózniej napisz swoją podpowiedz ( a nie zdanie które nic nie wnosi do poszukiwań auta).
Zobaczymy co podpowiesz..? :wink:
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback

06 Lip 2010, 12:57

Hej,

w trakcie moich poszukiwań auta, dostałam nieoczekiwany prezent...

Nie miałam coprawda okazji nawet w nim usiąść, nie wiem, jaki to rok (poznajecie? :) ), jaki sislnik (podejrzewam, że cos koło 2 litry i tyle :), ale wygląda okazale. Trochę nie mieści się w moich kryteriach :) ale mam okazje nim pojeździc i dopiero zdecydowac - w razie W go lunę i wrócę do poszukiwań saxo ;)

EDIT: coś nie idzie mi wstawienie zdjęcia, więc wrzuciłam fotkę dl mojej galerii
b.jajko
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków

06 Lip 2010, 15:45

Ten Merc przeżyje niejedno takie Saxo. To jest sprzęt z ery tzw. prawdziwych Mercedesów. Ponad milionowe przebiegi to dla nich nic nadzwyczajnego, ładnie wykończone wnętrze, komfort na dobrym poziomie. Nieco inne kryteria niż stawiane na początku ale moim zdaniem jeśli się przyzwyczaisz to nie pożałujesz. Jeśli oczywiście auto jest w miarę utrzymane.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Rok produkcji: 1997

06 Lip 2010, 22:25

Wkońcu co Mercedes to Mercedes,wyższa półka.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005