Auto dla studenta - przebiegi o 1200km miesięcznie

Auto dla studenta - przebiegi o 1200km miesięcznie

09 Sie 2011, 19:24

Witam. Jestem studentem i szukam najlepszego waszym zdaniem samochodu w przedziale cenowym 9-11 tys. Miesięcznie mam zamiar nim robić około 1000/1200 km. Więc co polecacie? Z wyjątkiem fiata punto każdy samochód mile widziany ;)
gazunited
Obserwowany

Re: Auto dla studenta

09 Sie 2011, 19:52

W tym przedziale cenowym poszukałbym Civica 6gen z d15z6, osiągi w serii myślę, że Ci wystarczą, a jak nie to można nieco pogrzebać :) Jest dosyć wygodnie, wyposażenie zazwyczaj ok, no i vtec 8)
Zuckerman
Nowicjusz

Auto: Astra C14NZ

Re: Auto dla studenta

09 Sie 2011, 22:39

Ja bym polecał ibize mój kumpel ma i nie narzeka :D
Adi9191
Nowicjusz

Miejscowość: Mińsk Maz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...

•