Auto dla teści honda crv link do aukcji

Auto dla teści honda crv link do aukcji

20 Wrz 2018, 18:33

Witam
Panowie dzięki forum kupiłem już dwa auta mam nadzieję i dla teścia coś poszukam chciałbym kupić honde Crv u mnie w rodzinie same hondy jednak nic nie wiem o cr-vkach. Na co zwrócić uwagę każde auto ma jakieś bolączki więc pytam o takie punkty. Chciał jechać oglądać to auto :
[link wygasł]

Nakłaniam go na auto z polskiego salonu ale tak jakoś nie chce słuchać :P
Omenariusz
Początkujący

Prawo jazdy od: 15 12 2000
Auto: Civic VIII 1.8 Ufo

Re: Auto dla teści honda crv link do aukcji

31 Paź 2018, 20:26

Witam
Mam druga na oku
[link wygasł]
Na co zwrócić uwage jesli chodzi o LPG ? nigdy takiego auta nie miałem i nie wiem co jest ważne
Omenariusz
Początkujący

Prawo jazdy od: 15 12 2000
Auto: Civic VIII 1.8 Ufo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Systemy infotainment, wsparcia kierowcy, kolory i materiały Audi RS 6 Systemy infotainment, wsparcia kierowcy, kolory i materiały Audi RS 6
    Nowe Audi RS 6 Avant wyposażone jest w szeroką gamę systemów connectivity, systemów wsparcia kierowcy oraz układów zwiększających komfort podróży. Łączy dzięki nim swój spójny, sportowy ...
    Aplikacja "Mazda6" dla urządzeń Apple i z systemu Android Aplikacja "Mazda6" dla urządzeń Apple i z systemu Android
    Aplikacja prezentująca najnowszą Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce. Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją wspaniałą stylizacją KODO i wysoce wydajną technologią SKYACTIV gotów ...

•