Auto dla żony, nowe, do 80.000 pln, FIAT 500X? Hyundai i30?

Re: Auto dla żony, nowe, do 80.000 pln, FIAT 500X? Hyundai i30?

08 Gru 2015, 13:23

szybki napisał(a):- fajność wizualna
- lepsze postrzeganie świata szczególnie podczas wyprzedzania jest to gitarowe :ok:
- mniej Cię w nocy oślepiają światła nadjeżdżających aut.

Dlatego napisałem moda albo wystarczy obszerniejszy i tańszy VAN segmentu B :)
Przerabiałem temat jak ojciec kupował auto ponad 3 lata temu (nie było takiego wyboru w małych SUVach) ale jednak trzeba było dopłacać ok. 10k za odpowiednik w stosunku do VANa :/
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

08 Gru 2015, 14:02

marcinoski napisał(a):Z całym szacunkiem ale jesteś w błędzie i niewiele widziałeś a sugerujesz się chyba bzdurami jakich mało...nie wierzę w to, że widziałeś jak pracownik salonu w ten sposób traktował ten samochód bo takie rzeczy się nie zdarzają a jeśli już faktycznie zdarzyłoby się to pracownik do zwolnienia...ja w swoim życiu co najmniej z 25 razy miałem jazdy próbne i nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem pracowników, którzy wręcz jadą z Tobą jak z duszą na ramieniu...sam mam kumpla w salonie Seata, który zawsze bierze demonstracyjne z racji tego, że utraciły już sporo wartości i ja też idę w tym kierunku...bądź tak uprzejmy i nie podawaj niesprawdzonych informacji bo nie masz racji...masz normalną gwarancję i jak będą wciskać Ci kit, że to Ty obchodziłeś się nie tak z samochodem ( tak jest w przypadku fabrycznie nowych ) to wygrasz przed każdym sądem i piszę to jako prawnik...

Fakt faktem, że była to jedna jazda na kilkanaście których odbyłem, ale nie zmienia to faktu, że wolę nie ryzykować

Wrażenia
dzida napisał(a):Dlatego napisałem moda albo wystarczy obszerniejszy i tańszy VAN segmentu B
Przerabiałem temat jak ojciec kupował auto ponad 3 lata temu (nie było takiego wyboru w małych SUVach) ale jednak trzeba było dopłacać ok. 10k za odpowiednik w stosunku do VANa

To, że auto podoba się komuś pod względem wizualnym nie jest wcale jednoznaczne z tym, że ktoś w ogóle zwraca uwagę na to, czy auto jest modne, czy nie.
Ostatnio edytowany przez Micoo, 08 Gru 2015, 14:05, edytowano w sumie 1 raz
Micoo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 12 2009
Auto: Mazda 3 II

08 Gru 2015, 14:34

Micoo napisał(a):To, że auto podoba się komuś pod względem wizualnym nie jest wcale jednoznaczne z tym, że ktoś w ogóle zwraca uwagę na to, czy auto jest modne, czy nie.

Pewnie ale SUVy są po prostu modne stąd ceny
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005