Auto do 0,5k

Re: Auto do 0,5k

29 Paź 2010, 16:43

Ja myślałem o czymś bardziej skromniejszym tzn ciemne tylne szybki,zmienione klosze tylnych lamp,kierunki zmienione na białe,wrzucić jakieś ładne alumy,do środka jakieś dobre głośniki i półka z głośnikami na tylną półke i maluch już wygląda inaczej.A no i jeszcze przy odrobinie funduszy to można pogrzebać w silniku by wyczarować troche więcej koników.Wiem że są ludzie którzy by do malucha nie dołożyli ani 1zł no ale pamiętajce że są też pasjonaci takich aut którzy zrobią wszystko dla swojego cacka :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Auto do 0,5k

29 Paź 2010, 18:54

Zapytałem na poprzedniej stronie - A powiedzcie mi czy jak kupie jakie auto za te 0,5 k , no powiedzmy uszkodzone , po okazyjnej cenie , warte rynkowo np. 3 k , to powinienem odwiedzić Urząd skarbowy ?

Odpowie mi kto wreszcie :roll:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...
    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył