Auto do 10 kpln- 4 propozycje...

Auto do 10 kpln- 4 propozycje...

05 Maj 2008, 16:54

Nadszedł czas kupna pierwszego samochodu. Do dyspozycji mam 10 tysięcy złotych (w tym opłaty). Po głowie chodzą mi 4 autka:

Opel Vectra
Honda Civic
Volvo S40
BMW 316

Auto ma być tanie w utrzymaniu, wygodne i możliwie bezawaryjne. Na ABS też bym się nie obraził :) Które z nich polecacie, a które odradzacie? Macie może jakieś swoje typy...?
pp_1
Nowicjusz

Miejscowość: mikolow

Re: Auto do 10 kpln- 4 propozycje...

05 Maj 2008, 20:45

Ja wybrałbym Civic'a, gdyż wiem o nim najwięcej, jak i również to, że jest bezawaryjny i mało który posiadacz tego wozidełka narzeka na niego.

BTW: Temat bym zamknął, gdyż w kilka sekund znalazłem co najmniej 5 tematów odnośnie aut za 10tysięcy....szukałeś w ogóle ??
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Auto do 10 kpln- 4 propozycje...

05 Maj 2008, 22:05

Ja jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Japoniec to japoniec. Nie powinien sprawiać żadnych kłopotów użytkownikowi.
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co piesi robią na jezdni? Co piesi robią na jezdni?
    Może trudno w to uwierzyć, ale piesi leżą, siedzą i klęczą na jezdni. Ze statystyk policji wynika, że w 2016 roku zginęło w ten sposób w Polsce 81 osób, a 68 zostało rannych! Wśród wypadków spowodowanych ...
    SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic
    Między 5 a 7 lipca około 160 rzadkich historycznych modeli samochodów podążyło drogą historycznego Rajdu Silvretta Classic, przez zapierające dech w piersiach górskie serpentyny. 550 km alpejskich dróg ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda