Auto do 10 tys. gaz

Auto do 10 tys. gaz

30 Paź 2015, 12:03

Witam,
Po przeczytaniu wielu tematów na forum nadal nie mogę się zdecydować jaki model auta wybrać pod lub z lpg.
Auto będzie wykorzystywane głownie na dojazdy praca dom około 30 km dziennie plus dodatkowo jakieś przejazdy na zakupy.
Zależy mi aby auto było na lpg lub ewentualnie nadawało się do założenia instalacji. Budżet zakładany na ten wydatek to około 10 tysięcy zł.
Fajnie gdyby to było auto typu hatchback lecz jeśli było coś ciekawego w sedanie lub kombi zastanowię się. Do tego 5 drzwi było by atutem. Chciałbym by to było w miarę tanie w utrzymaniu i mało awaryjne autko.
Jestem z okolic Miechowa województwo Małopolskie. Do tej pory wykorzystywałem Skodę Fabie I na ten cel jednak powoli stało się to męczące z uwagi na jedno auto w rodzinie.
Z modeli/ ofert jakie udało mi się wypatrzeć to:

Honda Civic

[link wygasł]

interesowała by mnie jeszcze accord o ile znajdę w takiej kwocie lub generacja niżej czyli Civic VI, lecz słyszałem że różnie z rdzą w tej marce.

Toyota Avensis:

[link wygasł]

[link wygasł]

Volkswagen Golf:

[link wygasł]

[link wygasł]

Skoda Fabia:

[link wygasł]

Opel Astra:

[link wygasł]

[link wygasł]

Generalnie jestem otwarty na wasze propozycje i każda rozważę.
Pozdrawiam.
szukacz92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 06 2010
Auto: Skoda Fabia I
Silnik: 1,4 Mpi 68KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI