Auto do 10 tys.

auto do 10 tys.

27 Lis 2015, 12:50

Witam. Przymierzam się do kupna samochodu o wartości ok 10 tys.zł. Problem polega na tym, że nie bardzo znam sie na motoryzacji :o przeglądałam już ogloszenia i w "oko" wpadly mi następujące samochody : skoda octavia, audi a6, mazda 6 i malenstwo citroen c2. Na parametrach samochodu nie znam sie kompletnie. Dziennie robie ok 100 km więc myslam o lpg. Fajnie byloby tez jakby auto było ekonomiczne i przystępne w eksploatacji. Licze na Wasza pomoc ;)
karmelka
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 08 2009
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...
    Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav
    SKODA zaprezentowała nową koncepcję swojego muzeum, które powstanie tuż obok głównej fabryki producenta w Mladá Boleslav w Czechach. Zmiany mają na celu przybliżenie zwiedzającym historii marki od początków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI