Auto do 10 tys. z ASR i ESP

Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 01:39

Witam,
interesuje mnie zakup auta używanego z budżetem ok. 10 tys. zł . Silnik benzynowy. Jeżdżę mało ok. 5 tys. km rocznie miasto/trasa.

Priorytetem dla mnie jest wyposażenie w kontrolę trakcji i stabilizację toru jazdy, tak aby te systemy były możliwie najlepsze i najbezpieczniejsze. Niestety miałem kiedyś kolizję z powodu poślizgu w aucie bez żadnych systemów i nigdy więcej nie chciałbym tego doświadczenia powtórzyć.

Proszę doradźcie coś. a Jeśli w podanym budżecie nie ma żadnej opcji to napiszcie chociaż do jakiej kwoty mam dozbierać.
Xelte
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 10:12

Auto samo z siebie nie wpadło w poślizg

mondeo mk3, passat?, może stara c5, s40/v40
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: S60 2004, Octavia 2013
Silnik: 2.5T, 1.6tdi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomicznym silnikiem, z jakim możemy zakupić Hyundaia i30 jest wysokoprężna jednostka 1.6 CRDI DPF o mocy 95 KM. Ten silnik jest jednak dostępny wyłącznie z manualną skrzynią biegów. Aby zdobyć wersję ...
    Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja
    W niedzielę 03 czerwca byliśmy świadkami niesamowicie gorącego i pełnego wysokiego ciśnienia dźwięku weekendu w Skaryszewie. Już od wczesnych godzin na terenie Hotelu Cyganeria zjeżdżali się będą Miłośnicy tuningu, car audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Park maszyn
      Dodge Charger R/T 1972
      Honda Civic VII type-R
      motostolik