Auto do 10 tyś z kosztami

Auto do 10 tyś z kosztami

25 Gru 2016, 11:47

Witam,

swego czasu pisałem na forum na temat Volvo XC60 jednakże wybór padł na tańsze DS5 - mam nadzieje, że był to dobrywybór. Teraz potrzebuje kupić dodatkowe auto - sedana do około 7-8 tyś, resztę chce przeznaczyć na ubezpieczenie oraz ewentualne wymiany podstawowe. Zastanawiam się nad Hyundai Sonata około 01/02 roku, po opiniach wydaje się to ciekawy wybór, chociaż sam nie siedziałem jeszcze w środku. Czy taka alternatywa dla zwykle bardzo "dojechanych" passatów itp to dobry wybór?

Proszę o pomoc. Auto ma służyć jako auto do krótkich, choć w przyszłości może również dłuższych, dojazdów do pracy.

Proszę o pomoc :)
igorsky
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 10 2010
Auto: Audi
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel

Re: Auto do 10 tyś z kosztami

25 Gru 2016, 12:13

Sonata jest ok, może być problem ze znalezieniem ze względu na małą ilość egzemplarzy. Sporo jest też aut sprowadzonych ze stanów, czyli praktycznie w 100% powypadkowych. Jeśli znajdziesz coś ciekawego to dobry wybór
Ode mnie coś popularniejszego, avensis mk1, accord vi, s40, c5, może omega.
Jako faworyci accord i s40
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: S60 2004, Octavia 2013
Silnik: 2.5T, 1.6tdi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze
    Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, odbywających się w dniach 5-17 marca 2013 roku, SKODA zaprezentuje model Octavia Combi trzeciej generacji. SKODA kontynuuje swoją ofensywę modelową. Kilka ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Złota kierownica 2010
      Skoda Octavia II lift kombi
      Skoda Octavia III combi
      VW Passat B3 z przyczepką na grila