Auto do 10k lpg

Auto do 10k lpg

04 Cze 2018, 12:44

Witam
Przymierzam się do kupna samochodu do 10 tysięcy.Moja droga pokonywana to 27km proste drogi lokalne oraz 3km miasta. Będę robić 30km w dwie strony od pon-pt oraz wyjazdy co weekend 15 w dwie strony co daje razem 1500km na miesiąc oraz w przeciągu roku jest to 18000km. Interesuje mnie samochód w kombi z założona instalacja lpg gdyż w tej cenie moim zdaniem nie opłaca się samemu zakładać lpg. Chciałbym aby samochód miał male spalanie paliwa oraz miał tanie zamienne części jakby doszło do naprawy i był mało awaryjny.
Moje typy z mojej okolicy to (Tarnobrzeg do 100km):
1.Ford Mondeo MK3 [link wygasł]
2. VW Golf IV [link wygasł]
3. Fiat stilo [link wygasł]
4. Ford Mondeo MK3 [link wygasł]
5. Peugeot 307 sw [link wygasł]
6. Megane II [link wygasł]
7. Peugeot 307 [link wygasł]
8. Mazda 6 I https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-1 ... xtor=SEC-8
9. Ford Focus Mk1 https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focu ... xtor=SEC-8
10. Fabia II [link wygasł]

Proszę wybaczyć jeśli popełniłem błąd w formularzu wzorowałem się z innych postów jest to mój pierwszy post.
Jestem otwarty także na sugestie bądź dodanie do puli nowego samochodu.
Karollll
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Auto do 10k lpg

09 Cze 2018, 19:09

1. Z Fordem z już założonym gazem bym nie ryzykował, bo te silniki są wrażliwe na to paliwo i można sobie narobić kłopotów.
2. 1.4 w autach wielkości Focus, Golf nie ma zbytnio sensu - ani mało pali, ani nie jedzie.
3. 1.2 w Fabii nie jest dobrym wyborem (awaryjny,niska kultura pracy)
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kultowe japońskie silniki Kultowe japońskie silniki
    Kultowe japońskie silniki nie bez powodów zdobyły na świecie rzesze fanów, którzy doceniają nie tylko ich niezawodność, ale również dużą podatność na modyfikacje. Oto kilka świetnych japońskich ...
    Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...

•  
    • 1/4 mili
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Wyścigi na 1/8 mili, 2
      GTP Light