Auto do 10tyś ew. 14-15tyś

Auto do 10tyś ew. 14-15tyś

25 Lip 2011, 10:35

Witam, na wstępie powiem, że auto będę kupował za jakieś niecałe półtora roku a pytam już teraz bo chcę mieć wszystko jasne i wiedzieć czym się kierować z uwagi, że nie lubię myśleć w ostatniej chwili. Także można wziąć pod uwagę ew. spadek cen. Samochód do 10tyś jeżeli będzie coś konkretnego i wartego zachodu to jestem w stanie dołożyć. Auto będzie moim pierwszym samochodem i chciał bym, żeby był on z silnikiem Diesla w miarę mało awaryjny i jakościowo godny uwagi. Żeby nie było to mam już par typów m.in.

-Audi A4 B5,
-Mitsubishi Galant VIII (na Allegro pisze, że jest to VI. ale w każdym razie ten którego produkcja zaczęła się w 1997),
-BMW E39,
-BMW E46.

I to by było chyba tyle. Więc mogę liczyć na Waszą pomoc? ;))
Jok3R
Obserwowany

Re: Auto do 10tyś ew. 14-15tyś

25 Lip 2011, 18:43

@ refresh
Jok3R
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...
    Premiera modelu 3008DKR MAXI Premiera modelu 3008DKR MAXI
    Peugeot Sport, zespół mający na swoim koncie dwa niedawne zwycięstwa w edycjach 2016 i 2017 legendarnego Rajdu Dakar (edycja tegoroczna odbyła się w styczniu w Ameryce Południowej), przedstawia samochód, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005