Auto do 10tyś. - podstawa klimatronik

03 Cze 2014, 13:07

Witam...jestem tu pierwszy raz ale nie ostatni :-) i bardzo proszę o pomoc.

Potrzebuję auta w wersji kombi do 10tyś. Musi to być benzyna z racji, że nie robię więcej niż 10000km rocznie. Podstawowym czynnikiem przy wyborze będzie klimatyzacja automatyczna tzw. KLIMATRONIK (mega ważna sprawa dla mnie bo mam małe dziecko a to super wygoda).

Już miesiąc szukam i szukam i mam mega mętlik w głowie. Forumowicze czy oprócz passata i audi a4 nic innego się nie znajdzie???

Czekam i pozdrawiam
stingeros
Początkujący
 
Posty: 56
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: brak :-(

06 Cze 2014, 11:49

Zobacz rowniez na BMW e39
To te trzy litery, które zawróciły w głowie nie jednemu, BMW
eMiLxPompa
Początkujący
 
Posty: 95
Zdjęcia: 98
Miejscowość: Tarnów
Prawo jazdy: 24 05 2010
Auto: nie mam

06 Cze 2014, 12:33

Oczywiscie ze znajdziesz mnóstwo fajnych aut do 10tys z klkimatronic i kombi :!:

Audi A4, A6, 100
BMW e39, BMW e34, BMW e36.
Volvo 960, 850, V70, V40
Mercedesa C-klasse, E-klasse (w124)
Mitsubishi Galant, Sigma
Opel Omega C, Vectra B

Osobiscie z tego towarzystwa szykałby Audi A6(100) z 2.5TDI R5, Volvo V70 lub BMW e36 (kombi) :wink:
KUPIĘ KAŻDE AUTO.
PomocDrogowa
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 340
Zdjęcia: 14
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW 728i
Silnik: M30B28 184KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1984

06 Cze 2014, 13:45

PomocDrogowa napisał(a):BMW e39, BMW e34, BMW e36.

Z tych trzech to chyba najpojemniejszy bagażnik będzie miało e34 i e39 bo są chyba nieco większe gabarytami od e36 choć e36 też jest super i świetnie wygląda nawet jak na kombi.
A tak przy okazji PomocDrogowa nie było nigdy omegi C lecz ona nosiła inną nazwę a mianowicie
B fl choć dużo osób myśli że to jest właście generacja C i do końca nie wiem dlaczego opel nie nazwał tej omegi właśnie C a nie b fl ale nie wchodzę głęniej w politykę opla związaną z ich oznaczeniami bo chyba nie miałbym co robić tylko się nad tym głowić :wink:
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...
    Toyota zmienia świat
    Toyota jest znana w świecie motoryzacji jako innowator, który ma odwagę wprowadzać na rynek naprawdę rewolucyjne rozwiązania. Najbardziej znanym, spektakularnym przykładem jest Toyota Prius, która przestawiła ...