Auto do 10tys

Auto do 10tys

20 Wrz 2010, 13:21

Witam wszystkich bardzo serdecznie, od kilku dni noszę się z zamiarem zakupu auta.
Nie wiele o nich wiem stąd też temat. Ma to być pierwsze auto i głównie wykorzystywane w mieście (tak ok. 10 km w ciągu dnia + ewentualnie większe wyjazdy w weekend do rodziny (ok. 80 km)).
Po przejrzeniu masy tematów mam kilka typów (hatchback):
- punto II rocznik ok. 2001+,
- lanos rocznik 2000+ (za tą cenę pewnie z fajnym wyposażeniem),
- fabia (diesla nie znajdę pewnie w tej kwocie).
Jestem dość wysoki (ok . 195) więc argumenty, że w tym czy tamtym modelu będzie mi wygodniej też są bardzo oczekiwane.
Najlepszy byłby dla mnie diesel ze względu na miesięczny przydział ropy dla ojca z pracy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
sebiSiedlce
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005