Auto do 12 tyś

Auto do 12 tyś

10 Cze 2016, 20:14

Witam, poszukuję pierwszego samochodu, chciałbym żeby nie było za duże, wielkość mazdy 6, wszelkich passatów w sedanie odpada. Najlepiej hatchback, max 2.0 pojemność silnika, żeby był ekonomiczny w miarę, duża dostępność części. Będę jeździł często po trójmieście, sporadycznie w trasie. Zastanawiałem się nad Hondą civic 7 w wersji sport i mazdą 3. Jestem otwarty na propozycje, mile widziane seaty leony. Typ silnika bez znaczenia. Jestem z Elbląga, mogę po auto pojechać max 300 km. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam
basketordie
Nowicjusz

Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Dziewczyna i różowy Old Car
      Old car cabrio
      Google Glass podczas inspekcji jakości w BMW