Auto do 12 tyś

Auto do 12 tyś

10 Cze 2016, 20:14

Witam, poszukuję pierwszego samochodu, chciałbym żeby nie było za duże, wielkość mazdy 6, wszelkich passatów w sedanie odpada. Najlepiej hatchback, max 2.0 pojemność silnika, żeby był ekonomiczny w miarę, duża dostępność części. Będę jeździł często po trójmieście, sporadycznie w trasie. Zastanawiałem się nad Hondą civic 7 w wersji sport i mazdą 3. Jestem otwarty na propozycje, mile widziane seaty leony. Typ silnika bez znaczenia. Jestem z Elbląga, mogę po auto pojechać max 300 km. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam
basketordie
Nowicjusz

Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...
    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

•  
    • Alfa Romeo 166, widok tyłu i prawej strony
      IMG 2060
      WST 1/4 MILI
      Summer Cars Party 2009