Auto do 13-15tys

Auto do 13-15tys

31 Sty 2017, 18:44

Witam,
Szukam czegoś najlepiej w gazie. Dziennie pokonuję 50km do pracy + jakieś 3km ewentualne na zakupy. Nie umiem się kompletnie zdecydować na konkretny model. Ogólnie bardzo podobają mi się sedany ale jak nie znajdę nic sensownego to kupię hatchbaka. Możecie doradzić w wyborze jakieś plusy minusy, ew co innego szukać ponieważ nie znam się kompletnie na samochodach. Przeleciałem wszystkie ogłoszenia w promieniu jakim chcę zakupić samochód i wyselekcjonowałem takie modele.
Poniżej przedstawiam sedany:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Poniżej przedstawiam hatchbaki:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Tu cena mieści się w budżecie + ew instalacja butli na własny koszt:
[link wygasł]
[link wygasł]
Wiem że dużo różnych modeli ale tak jak mówiłem nie umiem się kompletnie zdecydować co wybrać.
Ostatnio edytowany przez Faraaa, 31 Sty 2017, 20:06, edytowano w sumie 1 raz
Faraaa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 2011
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Nie mam

Re: Auto do 13-15tys

31 Sty 2017, 19:07

Faraaa napisał(a):https://www.otomoto.pl/oferta/opel-vect ... xtor=SEC-8

Z takim przebiegiem i w gazie to proponuję nie ryzykować kupnem tego egzemplarza.
Ogólnie rzecz biorąc w Vectrze C często występującymi mankamentami są; stuki w zawieszeniu z powodu wybijających się stale tuleji wachaczy, lub zużycia łaczników stabilizatorów. Drobne awarie elektryki; zacinający się panel sterowania nawiewem i klimą, lub częste przepalanie zarówek. To akurat doświadczam na własnej skórze jako posiadacz Vectry C. Poza tym to udane, eleganckie i wygodne auto.
Trzeba też uważać na spore zuzycie oleju szczególnie w rzadziej spotykanych silnikach 1.6
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • 1/4 mili Bemowo
      Ferrari Martini
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Renault Captur