Auto do 15 000 z automatem

Auto do 15 000 z automatem

26 Lut 2011, 19:30

Witam, często czytam tutejsze forum, dlatego też odważyłem się poprosić o pomoc. A więc potrzebuje samochodu z automatyczną skrzynią biegów (mam problemy z nogą, i trudności mam z sprzęgłem) cena do 15 000 ważne by mało paliło i było tanie w eksploatacji noi żeby nie było zbyt stare rocznik minimum 2002. Jestem uczniem, i auto będzie służyć do dojazdów do szkoły. Myślałem o mazda 323f z silnikiem 2.0 diesla (wiem duży motor, ale podobno mało pali). Czekam na odpowiedź :)
Beckhvard
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI