Auto do 15 000zł.

Auto do 15 000zł.

23 Lis 2012, 00:02

Witam. Może nie jest to pierwszy temat na tym forum z takim zapytaniem ale mam problem. Na chwilę obecną jeżdżę Mercedesem 190 2.0D. Muł niesamowity ale auto było niezawodne. Niestety wygląda coraz gorzej i chciałbym je zmienić na inne. Moje fundusze to 15 000zł ale chciałbym aby coś z tej kwoty zostało na ewentualne naprawy itp. Wiem że za taką kwotę nie kupię nowego auta ale chciałbym coś nowszego od mojego mercedesa z 89 roku(w sumie to mój rówieśnik). Demona mocy nie potrzebują ale chciałbym żeby był to diesel i żebym mógł nim swobodnie wyprzedzać na trasie. Obojętne jest mi to jaki będzie napęd czy na przód czy na tył. Słyszałem sporo dobrych opinii o Mondeo mk3 ale nie wiem czy wyrobię się w budżecie. Podobają mi się Vectry C ale na bank dobrego egzemplarza za takie pieniądze nie kupię a szkoda bo są na łańcuszku. Chciałbym aby forumowicze mi coś polecili. Wymagania?
-ładny wygląd
-sedan/hb ewentualnie coupe jeśli ładne aby nie było małe
-diesel
-w miarę mało awaryjne
-wyposażenie nie musi być luksusowe ale żeby nie był też gołe
-blachy solidne co by auto nie gniło
-nie było bardzo drogie w naprawach mam na myśli takie przypadki jak np. padająca pompa po 200k km itp.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.
Degustator16
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej ekonomiczne SUV-y Najbardziej ekonomiczne SUV-y
    Specjaliści z amerykańskiej organizacji Consumer Reports po raz kolejny wzięli pod lupę paliwożerność SUV-ów i wybrali najbardziej oszczędne auta z tego segmentu. Wszystkie przetestowane przez Amerykanów egzemplarze ...
    Audi SQ5 TDI exclusive concept Audi SQ5 TDI exclusive concept
    Audi SQ5 TDI, dzięki mocy 230 kW (313 KM), staje się najwytworniejszym modelem serii Q5 i równocześnie pierwszym w historii Audi modelem S z silnikiem diesla. Tę nową serię quattro GmbH cechuje nie tylko dynamika. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI