Auto do 15 tyś.

Auto do 15 tyś.

11 Mar 2012, 20:21

Witam!
Radziłem się ostatnio na forum w sprawie auta dla siebie i powracam po poradę w sprawie auta dla znajomej.
Limit cenowy to 15 tyś zł może z niewielką dopłatą.W kręgu zainteresowań znajdują się samochody na rynku polskim oraz niemieckim.
Autko bardziej o miasta niż w trasy,ale to nie oznacza ,że takowych nie będzie.Gabaryty małe/średnie,najważniejsza jest ekonomia i tania eksploatacja.Jakiś bagażnik powinien posiadać,klimatyzacje,z resztą wygód fajnie będzie jakby po prostu były.
Z tego co ja zaproponowałem i co zostało zaakceptowane:
Nissan Almera
Opel Corsa GSI 1.7 CDTI
Audi A3-tutaj jest mały problem.Teoretycznie model bezawaryjny,dużo części zamiennych więc ew naprawy są niedrogie,wersja 1.9 TDI mieści się spokojnie w 5.5l w trasie,tylko pozostaje zawieszenie ,które jeżeli pójdzie to koszta naprawy są niesamowite..

I to byłoby na tyle.Kwestie wizualne niestety są też ważne.Co proponujecie?
Pozdrawiam!
Zekori
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 03 2001
Auto: Hyundai i30
Silnik: 1.4 100 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochód dla niepełnosprawnego kierowcy Samochód dla niepełnosprawnego kierowcy
    Odsetek osób niepełnosprawnych w Polsce wynosi ponad 12% mieszkańców, czyli 3,1 mln obywateli. Podobnie sytuacja kształtuje się w całej Europie. Najczęstszą przyczynę niepełnosprawności stanowią schorzenia układu ...
    OffRoad Show Poland 2012 / relacja OffRoad Show Poland 2012 / relacja
    Po raz pierwszy w Polsce odyły się Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie! Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND w Warszawie to innowacyjne przedsięwzięcie, wychodzące naprzeciw rosnącej rzeszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light