Auto do 15k na gaz

Auto do 15k na gaz

11 Sie 2009, 11:56

Mam wielki dylemat, na początku wiedziałem co chcę kupić, miałem upatrzone dwa auta albo astra II albo vectra, ale im bardziej zacząłem czytać i przeglądać ogłoszenia to już nie wiem nic, dużo aut zaczęło mi się podobać, nagle wszystkie stały się dobrymi autami :].

Więc tak, poszukuję auta na gaz, rocznikowo nie starsze jak 2000r. Dobrze by było jakby auto było z elektryzowane (czyli el. szyby itp.), Najlepiej jakby to była wersja kombi, ale to jeszcze sprawa do zastanowienia się.
kwiatman
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg Dolny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel
    Nowy silnik wysokoprężny 1.6 l zapewnia najlepsze w swojej klasie osiągi we wszystkich kluczowych parametrach. Został wprowadzony w modelu Zafira Tourer i docelowo zastąpi obecną jednostkę 1.7 l i wersje 2.0 l o niższej mocy ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005