Auto do 18k

Auto do 18k

23 Lis 2008, 12:58

Witam!

Otóż za miesiąc (mam nadzieję) zdam prawko. Od kilku tygodni rozglądam się po necie i nadal nie wiem co mam kupić. Dysponuję kwotą 18.000 tys złotych i mam możliwość wyjazdu do Niemiec po samochód (w tą kwotę musi zmieścić się rejestracja auta). Może być to auto 2-3 drzwiowe, chodzi przede wszystkim o to, aby mało paliło. Zastanawiałem się nad Fordem Focusem 1.8 Di SPORT z 2002r. lub Oplem Vectrą. Rocznik auta co najmniej 2001 - powinien być zgrabny - na pewno nie chcę kombi. Bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam
stachu19801
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6 [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - liftback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Civic VI 1,5 - 114KM - Hyundai ...
    Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009