Auto do 2,5 tys euro Holandia

Auto do 2,5 tys euro Holandia

21 Sty 2012, 23:06

Witam, wyjeżdżam do Holandii do roboty na dwa miesiące, chce sprowadzic auto, będę miał dużo czasu żeby się rozejrzeć. jestem mlodym , dynamicznym ale lubiącym pewien komfort podczas jazdy kierowca. Interesuje mnie auto sedan, kombi lub większy hb, silniczek w miarę dynamiczny (i tak zagazuje), mający te parę koników pod maska( ale też bez przesady ze spalaniem i opłatami). Nawet moglbym się skusić dla wygody na automat, ale to niekonieczne. rocznie robie 15 do 20 tys km. Silnik tylko benzyna. Cena ok 2 tys euro, granica to 2,5 ale wolę się trzymac 2.
Czyli podajcie proszę propozycje wygodnych sedanow i zadziornych większych hb. Z góry dziękuję . Pozdrawiam.
damian1590
Nowicjusz

Miejscowość: Włocławek

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...
    BMW Concept serii 4 Coupé 2012 BMW Concept serii 4 Coupé 2012
    BMW Concept serii 4 Coupé niesie dodatkowe pokłady sportowego i ekskluzywnego charakteru, przez co wyraźnie odróżnia się od modeli serii 3. Dynamiczny pas przedni konceptu tworzą ostre kontury i złożone powierzchnie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11