Auto do 20 tys. benzyna + gaz.

Re: Auto do 20 tys. benzyna + gaz.

11 Mar 2011, 07:06

Witam wszystkich otóż przymierzam się do zakupu nowego auta. Obecnie jeżdżę Opelkiem Astrą w kombi z silnikiem 1.6 i jest to dla mnie punkt odniesienia przy wyborze nowego auta.

Tak się zastanawiam...Żebyś tylko nie kupił gorszego auta niż masz..! :smile:
Szczególnie ten silnik co nim pomiatasz...to rodzynek bo wielopunkt i 8 zaworów..85KM!
Potrafi sporo przejechać.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Auto do 20 tys. benzyna + gaz.

11 Mar 2011, 16:32

No właśnie wiem strasznie jestem z niego zadowolony i ogólnie z całego auta 2 lata i zero problemów rdzy itp. Ale teraz szukam czegoś ciut większego i w sedanie/liftbacku. ale to nie zmienia faktu że jeśli nie znajdę nic ciekawszego to kupie kolejną astre:)
Czekam na wasze opinie na temat tamtych autek.
Pawi1990
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford Focus - kompaktowy hatchback do miasta Ford Focus - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego modelu najniższym spalaniem charakteryzuje się silnik Diesla 1.5 TDCi ECOnetic o mocy 105 KM. Producent deklaruje, że średnie zapotrzebowanie na olej napędowy jednostki to 3,4 l/100 km (w mieście: 3,8 l/100, ...
    Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył