Auto do 25 tyś

Re: auto do 25 tyś

09 Sty 2008, 15:55

Samochód z tylnym napedem odpada mieszkam w terenie górzystym w zimie jest duzy problem wyjechanie do mnie do domu takim autem,...z merecedesów preferuje tylko kompresora c200 [link wygasł] ten nowszy ale jest jeszcze za drogi....ten peugot 307 naprawde jest aż tak beznadziejny?? miałem wczesniej astre 1 nie jezdziło się źle ale jak się przjechałem peugotem 306 to o niebo lepiej się prowadził.....a może focus??
pab11o
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda