Auto do 28 000 POMOCY

Auto do 28 000 POMOCY

03 Wrz 2013, 22:23

Witam Wszystkich,

jako że nie bryluję w świecie motoryzacji proszę Was o pomoc w wyborze auta.

Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem zakupu nowego samochodu. Mam na cel przeznaczone około 28 000 złotych. Mój aktualny samochód Skoda Felicja 2001 jest już wysłużona. Dodam, że posiadam ją od nowości i zdążyłem się do niej przyzwyczaić, dlatego chciałbym żeby jej następca choć trochę ją przypominał.

Czego oczekuję od tego auta?
Przede wszystkim musi być 5-cio drzwiowy. Mocny silnik. W miarę oszczędny, choć nie jest to wiążącym warunkiem. Dobrze by było, gdyby był w miarę młody i mało awaryjny. W kwestii marki i modelu, to nie mam jakiś szczególnych upodobań. Nie chciałbym żeby auto było bardzo duże, terenówka odpada, sedan może być.
Sam się na tym tak dobrze nie znam, dlatego będę niezwykle wdzięczny jeżeli zaproponujecie mi jakiś model.
tomill125
Nowicjusz

Auto: Skoda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...
    SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności
    SKODA Yeti okazała się najbardziej bezawaryjnym autem według raportu niezawodności GTU oraz w badaniach Which? Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTU) skomponowało listę modeli, które uzyskały najlepszą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50