Auto do 30 tys PLN

07 Wrz 2020, 19:03

Witam Serdecznie, :D

Szukam dobrego miejskiego auta, którym czasem będę mógł dojechać na wakacje (w granicach Polski).
Mój budżet to 20-30tys PLN.

Nie mam wymarzonego modelu byle nie Multipla :happy: , wolałbym Sedan, lub Hatchback. Wiem, że wszystko rozchodzi się o pieniądze, a ja w tej cenie chce znaleźć coś co z sukcesem pojeździ mi przez następne 4-5lat i nie będzie kosztować miliona miesięcznie. 8)
Które marki? Które modele?
Polecają mi jak dotąd Mercedes E W211 i W212 lub Renault Laguna 3gen z 2013.

Mi zależy głównie na jakości i wygodzie. :ok:

Z góry dziękuję za pomoc!
Tiaxxx
Nowicjusz

08 Wrz 2020, 15:29

Tiaxxx napisał(a):Szukam dobrego miejskiego auta, którym czasem będę mógł dojechać na wakacje
Ok ale to
Tiaxxx napisał(a):Polecają mi jak dotąd Mercedes E W211 i W212 lub Renault Laguna 3gen z 2013
nie są miejskie auta :)

Szukasz samochodu pokroju tych które wymieniłeś? Ile km robisz rocznie?
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 1

08 Wrz 2020, 17:31

To były przykłady, które ktoś mi polecił. Tak naprawdę jak pisałem wyżej:

Nie mam wymarzonego modelu byle nie Multipla , wolałbym Sedan, lub Hatchback. Wiem, że wszystko rozchodzi się o pieniądze, a ja w tej cenie chce znaleźć coś co z sukcesem pojeździ mi przez następne 4-5lat i nie będzie kosztować miliona miesięcznie. Które marki? Które modele?

Myślę, że robię koło 10 do max 15k km rocznie.
Tiaxxx
Nowicjusz

11 Wrz 2020, 17:54

Podbijam
Tiaxxx
Nowicjusz

11 Wrz 2020, 20:58

bardzo ciężko cokolwiek doradzić osobie która pyta :

a) o auta za 20 tys lub za 30 tys /...no to bardziej 20 czy bardziej 30 tys?

b) której doradzają mercedesa lub renaulta.../ Mercedes a Renault no to rozrzut konkretny...

c) do miasta ale i na wyjazdy /...bardziej do miasta czy bardziej na wyjazdy?

Chyba nie da się nic doradzić...nie ma nic takiego na rynku.
andrewb25
Stały forumowicz

Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowcy, jeździjcie ostrożnie w pobliżu szkół i przedszkoli!
    Po blisko półrocznej przerwie uczniowie wracają do stacjonarnej nauki, dlatego kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność w pobliżu placówek oświatowych. Powinni być przygotowani na nagłe pojawienie ...
    Audi quattro - historia napędu
    Dzięki quattro, Audi stało się pionierem stosowania napędu na cztery koła w samochodach osobowych. Początki projektu sięgają zimy 1976/77. Wówczas grupa inżynierów Audi odbywała jazdy testowe w zasypanej śniegiem ...

•  
    • Warto przeczytać